Historie značky

Severská značka Halti nabízí opravdovou a jedinečnou chuť severské fantazie a divoké přírody
Halti bylo pojmenováno podle nejvyšší hory Finska, která se nachází za polárním kruhem ve finské části Laponska, blízko hranic s Norskem a Švédskem.Koncept a paleta produktů Halti jsou navrhovány podle arktické a ryze čisté přírody, která je pro Finsko a Skandinávii typická.Naším cílem je, aby lidé vyrazili ven za sportem a cvičením v krásné a čisté přírodě

Myšlenka Halti vychází ze vzdálené arktické oblasti, ale obchod Halti má sídlo v Helsinkách ve Finsku. Skandinávskou oblast si mnoho lidí spojuje s polární září, mrazem, drsnými podmínkami, střídáním poláních dní a nocí, extrémním počasím, dlouhými vzdálenostmi, ryze čistou a divokou přírodou a do široka se rozprostírající krajinou.

Pro nás je tato oblast výchozím bodem všeho, co děláme. Díky našemu původu velmi dobře víme, co to známe potit se, či mrznout, co je to vlhkost a vyprahlost, tání a mrznutí, mokro a sucho, chlad a teplo a světlo a tma.

Život v arktické oblasti nás naučil, jak navrhnout tu správnou výbavu pro dané podmínky. Nejsme ani chemici, ani velcí technici. Jsme venkovní lidé.

Dobře se vyznáme v náročných podmínkách a milujeme naše sporty. Proto chápeme, jak moc je důležité mít tu správnou výbavu a řešení, aby si člověk mohl naplno užít outdoorové aktivity. Rozumíme estetické hodnotě a nezbytnosti používat správnou výbavu.

Věříme, že každý má právo užívat si outdoorových aktivit. Proto nabízíme sportovní outdoorové vybavení pro celou řadu outdoorových sportů. Chceme lidem umožnit vyrazit ven do přírody užít si sportovních aktivit za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

Komentáře nejsou povoleny.