Jaro/léto 2011

Letní pozdrav z Tammisto!

 Nová kolekce Halti, jaro/léto 2011, která obsahuje široké spektrum outdoorového vybavení, od oblečení po příslušenství. Tématem prostupujícím celou kolekcí je harmonie výrazných barev a lehkosti výkonných a funkčních modelů. Poskytujeme stejnou technickou vybavenost u pánských i dámských modelů a přinášíme na trh nové, pokročilé materiály, díky kterým si naši zákazníci budou moci užít outdoorové aktivity ještě více než kdy dřív.

Vylepšili jsme vodotěsnost a prodyšnost látky DrymaxX a odlehčili jsme ji, přesně jak si naši zákaznící přáli. Dvou a půlvrstvá látka DrymaxX umožňuje bundu složit do malého formátu, díky čemuž je snadné si ji vzít kamkoliv s sebou. DrymaxX Recycled, vyrobený z recyklovaných materiálů, byl zdokonalen tak, aby byl jemnější a příjemnější.

UPF – UV ochrana v materiálech

UPF (UV ochrana v materiálech) hodnota sděluje, jak moc vás oblečení chrání proti slunci. Klasifikace je založena na množství UV záření, které se dostane skrz látku až k pokožce. UV ochranný faktor u oblečení je mnohem větší než u opalovacích krémů. Čím vyšší hodnota UPF je, tím lépe vás oblečení chrání. Například UPF hodnota 50+ znamená, že se k pokožce dostane méně než 1/50 UV záření ze slunce. Což znamená, že látkou projde méně jak 2% veškerého UV záření. Díky tomu může člověk zůstat na slunci ochráněný 50x déle než bez tohoto oblečení.

Toto jaro náš pohled směřuje, prostřednictvím našich partnerů Cariny Räihä a expedice Everest-Lhotse, na nejvyšší vrcholek světa. Carina Räihä vyměňuje svůj život obchodnice za horolezectví na plný úvazek a vydává se za svým snem – stát se první ženou z Finska, která vystoupila na Mount Everest. Carinino testování produktů a důkladná příprava nám poskytly nový úhel pohledu pro vývoj našich produktů a výsledkem je batoh plný outdoorového vybavení, které je vhodné pro zdolávání Everestu a zároveň se u něj počítá i se specifickými ženskými potřebami. Vše bylo dotaženo to posledního detailu.

Pokud je vaším cílem o něco nižší vrcholek nebo jen únik z města do přírody, kolekce Trekking Outdoor nabízí lehké, pohodlné oblečení s mladistvým vzhledem, které je nenáročné na údržbu. Moderní trička, kalhoty a šortky jsou trendy a jdou s dobou, i přesto, že nápady pro trička vycházejí z historie loga Halti.

Kolekce Golf & Leisure nabízí oblečení a pokrývky hlavy nejen na golfové hřiště, ale také pro další sportovní aktivity ve volném čase. Novým modelem je tričko Xylitol Sammal, které spojuje nenápadný vzhled s nejnovější technologií na poli materiálů.

Kolekce Ladies Golf & Leisure nabízí spoustu variací sportovního oblečení v různých odstínech růžové, bílé a černé. Kašmírově modrá, pískově hnědá a fialová doplňují paletu barev, aby si každý přišel na své. Materiály jsou pohodlné k nošení a snadné na údržbu. Střih všech modelů zůstává sportovní, přestože myslí i na dámské křivky.

Kolekce Exercise & Sports nabízí výkonné sportovní oblečení na Nordic Walking, běhání a cyklistiku. Mikrovlákna jsou lehká a přesto plně odolná vůči větru. Pletená látka efektivně odvádí vlhkost, abyste se cítili příjemně i po namáhavém výkonu.

Spolupráce Halti s finským olympijským týmem bude pokračovat i nadále a po Vancouveru teď směřujeme pozornost na letní olympijské hry 2012 v Londýně. Hlavní návrhář Halti, Martti Kellokompu, a jeho tým považuje širokou škálu sportů na letní olympiádě za báječný zdroj inspirace pro design nových modelů: „Tato spolupráce dá směr naší letní kolekci a nejlepší sportovci v rozličných sportech budou opět skvělými testery našich nových modelů.“

Olympijská kolekce, jejíž design je částečně inspirován vzpomínkami na olympijské hry v Helsinkách v roce 1952, se sestává z modrobílých retro mikin, triček, pokrývek hlavy a lehkých vodotěsných bund, které lze složit do malého balíčku.

Lehkost je vlastností, která je společná pro všechny produkty Halti Airlite. Dobře skladné produkty dělají z cestování radost. Kolekce obsahuje péřové bundy, vodotěsné soupravy pro muže i pro ženy, spodní i střední vrstvy v nových baleních a také výběr lehčeného oblečení, které je dobrou volbou, když vám záleží na váze.

S těmito přednostmi otřepáváme z našich ramenou poslední zbytky sněhu ze zimy a plní energie a nadšení si připravujeme výbavu na letní honbu za dobrodružstvím.

Přeji vám úžasné outdoorové zážitky,

Martti Kellokumpu

hlavní návrhář Halti

Pro přehrání fotogalerie je třeba mít nainstalovaný Adobe Flash Player Získat Adobe Flash player

Komentáře nejsou povoleny.