PODZIM ZIMA 2011/12

Arktické putování pokračuje

Kořeny značky Halti sahají hluboko do finské půdy a překrásné kruté krajiny s náročným podnebím. Norther Winter ve vší své rozmanitosti a díky naší dlouhé tradici jakožto specialisté na kvalitní, technologicky pokrokové outdoorové oblečení tvoří základ naší zimní kolekce 2011/2012.

Roztřídili jsme náš sortiment oblečení na sjezdové lyžování podle typu zákazníků do tří specifických skupin. Řada Race, řada Style a řada Free, ale ve své esenci jsou zaměřeny na různé cílové skupiny. Modely řady Race jsou určeny profesionálním lyžařům na soutěžní úrovni a jedincům oddaným sjezdovým drahám. Modely řady Style jsou zaměřeny na milovníky sjezdovek po celém světě, kteří se rádi projedou po svahu v módním oblečení. A v neposlední řadě, modely řady Free jsou vhodným výběrem pro ty, kteří se rádi vydají trochu dál mimo vyznačené dráhy, kde je to samý prašan.

Přidejte se k nám na našem akčním arktickém putování – užijte si ostře mrazivé dny a sníh ve všech jeho formách a podobách, ať už se rozhodnete pro jakoukoliv aktivitu!

Martti Kellokumpu

 

Hlavní designér, jezdec v boulích

Pro přehrání fotogalerie je třeba mít nainstalovaný Adobe Flash Player Získat Adobe Flash player

Komentáře nejsou povoleny.